Продават

Продажба - Таунхаус 123 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
По запитване
Property 1307 photo 1
Property 1307 photo 2
Property 1307 photo 3
Property 1307 photo 4
Property 1307 photo 5
Property 1307 photo 6
Property 1307 photo 7
Property 1307 photo 8
Property 1307 photo 9
Property 1307 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5: 1 этаж: гостиная с кухней, ванная, спальная. 2 этаж: 3 спальные, ванная, балкон
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 69 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 123 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
420 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 1380
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 2299 €/m²
  • Обектен код 4222
  • Квадратура 187 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 6376
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3133 €/m²
  • Обектен код 11589
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
470 000 € 2937 €/m²
  • Обектен код 40243
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 45168
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 48808
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 5733 €/m²
  • Обектен код 59113
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 62538
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 63651
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин