550 000 € 370 000 €
1713 €/m²
Property 14806 photo 1
Property 14806 photo 2
Property 14806 photo 3
Property 14806 photo 4
Property 14806 photo 5
Property 14806 photo 6
Property 14806 photo 7
Property 14806 photo 8
Property 14806 photo 9
Property 14806 photo 10
Property 14806 photo 11
Property 14806 photo 12
Property 14806 photo 13
Property 14806 photo 14
Property 14806 photo 15
Property 14806 photo 16
Property 14806 photo 17
Property 14806 photo 18

Details

  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 216 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 5 спални, 2 холове, 2 кухни, 3 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
800 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 36956
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 4320 €/m²
  • Обектен код 38732
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 41764
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 41930
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
597 000 € 2926 €/m²
  • Обектен код 50958
  • Квадратура 204 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
560 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 53010
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин