продано

Продажба - Парцел 1000 m² на Крит

25 000 € 20 000 €
20 €/m²
Property 17764 photo 1
Property 17764 photo 2
Property 17764 photo 3
Property 17764 photo 4
Property 17764 photo 5
  • Код на имота 17764
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 1000 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Схизма (Агиос Николаос) | Префектура Ласити (Крит)

Details

  • Разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Продава се Парцел с площ 1000 кв.м. на Крит На територията: водоснабдяване, електричество. Имотът е с великолепна гледка към морето.

Горната информация се основава изключително на информацията, която собственика на имота е предоставил на нашата компания, която може да бъде обект на печатни грешки или промяна на цената от страна на собственика.
СЪГЛАСНО ЗАКОН 4072/2012 ПРИ ИЗВЪРШВАНЕ НА ОГЛЕД НА ИМОТ Е НЕОБХОДИМО ДА ПРЕДОСТАВИТЕ ВАШИТЕ ЛИЧНИ ДАННИ (ИДЕНТИФИКАЦИОНЕН НОМЕР), КОИТО ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПОСОЧЕНИ В ПРОТОКОЛА ЗА ОГЛЕД.
Локацията на картата в сайта не указва точното местоположение на имота, а общия район, в който се намира той. За попълнителна информация може да се свържете с наш сътрудник.

Местоположение

Подобни обекти

Абонамент за бюлетин