Продажба - Парцел 4074 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония
165 000 €
40 €/m²
Property 2206 photo 1
Property 2206 photo 2
Property 2206 photo 3
Property 2206 photo 4
Property 2206 photo 5
Property 2206 photo 6
Property 2206 photo 7

Details

  • Други удобства: все коммуникации проведены, вид на море, строит 200 кв.м жилой площади+100 кв.м дополнительных помещений
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 86 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Продава се Парцел с площ 4074 кв.м. в Ситония (Халкидики) На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 200 кв.м. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към гората.

Парцелът е засаден с маслинови дървета, изгражда жилищна площ от 200 кв.м (височина 7.50 м, покрив 1.20 м) + 100 кв.м допълнителни помещения (таванско помещение) + 200 кв.м мазе. Обектът разполага с документ за освобождаване от горската зона.

Продажба
230 000 € 115 €/m²
  • Обектен код 51086
  • Квадратура 2000 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
225 000 € 43 €/m²
  • Обектен код 56930
  • Квадратура 5200 m²
  • Разстояние до морето 2100 m
Продажба
200 000 € 76 €/m²
  • Обектен код 57791
  • Квадратура 2600 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
190 000 € 180 000 € 211 €/m²
  • Обектен код 59166
  • Квадратура 850 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
219 000 € 438 €/m²
  • Обектен код 59630
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Препоръчваме Продажба
170 000 € 150 000 € 46 €/m²
  • Обектен код 59908
  • Квадратура 3208 m²
  • Разстояние до морето 320 m
Продажба
220 000 € 53 €/m²
  • Обектен код 59992
  • Квадратура 4132 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
230 000 € 38 €/m²
  • Обектен код 60006
  • Квадратура 5915 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
180 000 € 24 €/m²
  • Обектен код 60043
  • Квадратура 7500 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
170 000 € 283 €/m²
  • Обектен код 64860
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 220 m

Абонамент за бюлетин