Продажба - Апартамент 187 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 23056 photo 1
Property 23056 photo 2
Property 23056 photo 3
Property 23056 photo 4
Property 23056 photo 5
Property 23056 photo 6
Property 23056 photo 7
Property 23056 photo 8
Property 23056 photo 9
Property 23056 photo 10
Property 23056 photo 11
Property 23056 photo 12
Property 23056 photo 13
Property 23056 photo 14
  • Обектен код 23056
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 187 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 187 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето.

Продажба
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Обектен код 44433
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Обектен код 44656
  • Квадратура 151 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 44730
  • Квадратура 152 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Обектен код 44807
  • Квадратура 235 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
350 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 44950
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 44953
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин