Продават

Продажба - Апартамент 220 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
1 025 000 €
4659 €/m²
Property 23192 photo 1
Property 23192 photo 2
Property 23192 photo 3
Property 23192 photo 4
Property 23192 photo 5
Property 23192 photo 6
Property 23192 photo 7
Property 23192 photo 8
Property 23192 photo 9
Property 23192 photo 10
Property 23192 photo 11

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 220 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 62009
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин