Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до край. град: 24 km
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 156 кв.м на о-в Корфу. Къщата и се състои от 6 спални, 4 кухни, 4 душове с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина, складово помещение.

Продават се апартаменти с обща площ от 145 кв.м. Дворната площ е 5220 кв.м, имотът е разположен на едно от най-красивите места в западната част на Корфу, Палеокастрица.

Сградата се състои от 2 едностайни апартамента от 38 кв.м и 2 недовършени апартаменти с две спални по 55 кв.м.

В парцела има около 60 маслинови дървета, както и лимонови, портокалови и кумквати.

Продажба
585 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 3062
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 17955
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 19409
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
530 000 € 1394 €/m²
  • Обектен код 24158
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3717 €/m²
  • Обектен код 24433
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
499 000 € 2169 €/m²
  • Обектен код 46186
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
520 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 49438
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
480 000 € 1391 €/m²
  • Обектен код 49548
  • Квадратура 345 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
500 000 € 1358 €/m²
  • Обектен код 49588
  • Квадратура 368 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
480 000 € 1504 €/m²
  • Обектен код 59267
  • Квадратура 319 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин