1 700 000 €
6296 €/m²
Property 24586 photo 1
Property 24586 photo 2
Property 24586 photo 3
Property 24586 photo 4
Property 24586 photo 5
Property 24586 photo 6
Property 24586 photo 7
Property 24586 photo 8
Property 24586 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1920
  • Година на обновяване: 2001
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 160 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 270 кв.м на о-в Корфу. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 3 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
2 450 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 24527
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 4650
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 400 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 32486
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 050 000 € 13486 €/m²
  • Обектен код 51632
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 950 000 € 1 700 000 € 6415 €/m²
  • Обектен код 58411
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 500 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 6492
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 4300 m
Продажба
1 700 000 € 3953 €/m²
  • Обектен код 55850
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 900 000 € 7600 €/m²
  • Обектен код 23038
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Обектен код 46664
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин