Продажба - Къща 160 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Касандрия
260 000 €
1625 €/m²
Property 2484 photo 1
Property 2484 photo 2
Property 2484 photo 3
Property 2484 photo 4
Property 2484 photo 5
Property 2484 photo 6
Property 2484 photo 7
Property 2484 photo 8
Property 2484 photo 9
Property 2484 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 5: 1 этаж: гостиная с кухней, ванная (душ), 3 спальни. 2 этаж: единое помещение
  • Други удобства: кухонная мебель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 71 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 160 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина.

Продажба
350 000 € 250 000 € 833 €/m²
  • Обектен код 28784
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
300 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 30729
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3047 €/m²
  • Обектен код 31611
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 31946
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 33567
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2254 €/m²
  • Обектен код 33651
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 37341
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 38069
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 2034 €/m²
  • Обектен код 38711
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 39693
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин