Продажба - Вила 132 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
490 000 € 430 000 €
3258 €/m²
Property 26371 photo 1
Property 26371 photo 2
Property 26371 photo 3
Property 26371 photo 4
Property 26371 photo 5
Property 26371 photo 6
Property 26371 photo 7
Property 26371 photo 8
  • Обектен код 26371
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 132 m²
  • Площ на участък 336 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 70 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 132 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
466 140 € 2877 €/m²
  • Обектен код 49312
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 52354
  • Квадратура 189 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин