Продажба - Парцел 655 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
85 150 €
130 €/m²
Property 32522 photo 1
  • Обектен код 32522
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 655 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до край. град: 14 km
  • Разстояние до летището: 45 km

Описание

Продава се Парцел с площ 655 кв.м. В Лимассоле Имотът предлага красива гледка към планината.

Продажба
73 000 € 54 €/m²
  • Обектен код 32372
  • Квадратура 1345 m²
  • Разстояние до морето 26000 m
Продажба
100 000 € 33 €/m²
  • Обектен код 26196
  • Квадратура 3011 m²
  • Разстояние до морето 73000 m
Продажба
75 000 € 2 €/m²
  • Обектен код 56153
  • Квадратура 29098 m²

Абонамент за бюлетин