Продават

Продажба - Таунхаус 231 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
310 000 € 280 000 €
1212 €/m²
Property 326 photo 1
Property 326 photo 2
Property 326 photo 3
Property 326 photo 4
Property 326 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2009
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3: подвал 77 кв.м., 1 этаж: салон с кухней, туалет. 2 этаж: 2 спальные и ванная
  • Други удобства: Кондиционер, автономное отопление, кладовые (3 и 8 кв.м.)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 87 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 231 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
300 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 52537
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 52949
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 54516
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2803 €/m²
  • Обектен код 54517
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 57320
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 58329
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 58337
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 58460
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 5733 €/m²
  • Обектен код 59113
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 59698
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин