1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Details

  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 200 кв.м на Крит. къщата и се състои от 6 спални, 2 холове с кухня, 2 кухни, 4 бани, 2 складови помещения. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление.

Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 62608
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Обектен код 31833
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Обектен код 23867
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65411
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65560
  • Квадратура 288 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 34811
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Обектен код 27059
  • Квадратура 432 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Обектен код 65234
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Обектен код 41224
  • Квадратура 335 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Обектен код 57386
  • Квадратура 337 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин