Продажба - Вила 180 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
450 000 €
2500 €/m²
Property 33887 photo 1
Property 33887 photo 2
Property 33887 photo 3
Property 33887 photo 4
Property 33887 photo 5
Property 33887 photo 6
Property 33887 photo 7
Property 33887 photo 8
  • Обектен код 33887
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 180 m²
  • Площ на участък 500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 180 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
595 000 € 4131 €/m²
  • Обектен код 49135
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 52354
  • Квадратура 189 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
379 000 € 2165 €/m²
  • Обектен код 49267
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин