2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до край. град: 2,7 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 582 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, 3 тоалетни, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 49030
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Обектен код 57917
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 000 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 45997
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65560
  • Квадратура 288 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Обектен код 32769
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Обектен код 47645
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 49720
  • Квадратура 480 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 30046
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин