По запитване
Property 37891 photo 1
Property 37891 photo 2
Property 37891 photo 3
Property 37891 photo 4
Property 37891 photo 5
Property 37891 photo 6
Property 37891 photo 7
Property 37891 photo 8
Property 37891 photo 9
Property 37891 photo 10
Property 37891 photo 11
Property 37891 photo 12
Property 37891 photo 13
Property 37891 photo 14
Property 37891 photo 15
Property 37891 photo 16
Property 37891 photo 17
Property 37891 photo 18
Property 37891 photo 19
Property 37891 photo 20
Property 37891 photo 21
Property 37891 photo 22
Property 37891 photo 23
Property 37891 photo 24
Property 37891 photo 25
Property 37891 photo 26
Property 37891 photo 27
Property 37891 photo 28
Property 37891 photo 29
Property 37891 photo 30
Property 37891 photo 31
Property 37891 photo 32
Property 37891 photo 33
Property 37891 photo 34
Property 37891 photo 35
Property 37891 photo 36
Property 37891 photo 37
Property 37891 photo 38
Property 37891 photo 39
Property 37891 photo 40
Property 37891 photo 41

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Дава се под наем 2-етажна вила с площ 320 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65411
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56922
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 65955
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Обектен код 56467
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Наем
от 700 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 54735
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
495 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 64164
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Обектен код 57927
  • Квадратура 290 m²
  • Разстояние до морето 550 m

Абонамент за бюлетин