Продажба - Къща 90 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Къртици Каливес
220 000 €
2444 €/m²
Property 38069 photo 1
Property 38069 photo 2
Property 38069 photo 3
Property 38069 photo 4
Property 38069 photo 5
Property 38069 photo 6
Property 38069 photo 7
Property 38069 photo 8
Property 38069 photo 9
Property 38069 photo 10
Property 38069 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 95 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 90 кв.м в Касандра (Халкидики). Къщата и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
180 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 51887
  • Квадратура 60 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин