По запитване
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 150 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продава се къща от 150кв.м. близо до Сидари, северен Корфу!

Преглед:

-4 спални

-2 Дневни с кухня

-2 бани / WC

-Камина

-Отопление

-Градина

-Климатик

-Паркинг

Къщата се състои от две нива:

Приземен етаж: 2 спални, 2 дневни с кухня, една баня/тоалетна

1-ви етаж: 2 спални, 1 баня/тоалетна

Къщата е разположена върху парцел от 3000 м² и се намира само на няколко километра от село Сидари.

Най-близкият плаж е на 2 км, а град Корфу на около 38 км.

Продажба
65 000 € 955 €/m²
  • Обектен код 38964
  • Квадратура 68 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 33717
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 59766
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
340 000 € 2328 €/m²
  • Обектен код 65656
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
30 000 € 857 €/m²
  • Обектен код 39317
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Обектен код 39619
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Обектен код 49701
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
700 000 € 4827 €/m²
  • Обектен код 56012
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
160 000 € 727 €/m²
  • Обектен код 37485
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
1 500 000 € 8571 €/m²
  • Обектен код 33428
  • Квадратура 175 m²
  • Разстояние до морето 40 m

Абонамент за бюлетин