Продажба - Къща 172 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Каландра
350 000 €
2035 €/m²
Property 38711 photo 1
Property 38711 photo 2
Property 38711 photo 3
Property 38711 photo 4
Property 38711 photo 5
Property 38711 photo 6
Property 38711 photo 7
Property 38711 photo 8
Property 38711 photo 9
Property 38711 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 90 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 172 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.