Продажба - Апартамент 137 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41369 photo 1
Property 41369 photo 2
Property 41369 photo 3
  • Обектен код 41369
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 137 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 137 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
760 000 € 6178 €/m²
  • Обектен код 39938
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Обектен код 40392
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
725 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 40393
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 7333 €/m²
  • Обектен код 40856
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
840 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 41254
  • Квадратура 168 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m

Абонамент за бюлетин