Продажба - Апартамент 168 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41421 photo 1
Property 41421 photo 2
Property 41421 photo 3
  • Обектен код 41421
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 780 000 € 20000 €/m²
  • Обектен код 41298
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
5 980 000 € 15216 €/m²
  • Обектен код 41301
  • Квадратура 393 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
622 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 41303
  • Квадратура 133 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Обектен код 41306
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин