Property 42922 photo 1
Property 42922 photo 2
Property 42922 photo 3
Property 42922 photo 4
Property 42922 photo 5

Details

  • Коефициент на сграда: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Продава се Парцел с площ 2129 кв.м. на КритТя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. Имотът предлага красива гледка към града.

For sale land of 2129 sq.m. in central area of Agios Nikolaos city in Crete. The plot has the possibility to build up to 400 sq.m. for residential property and 1703 sq.m. for commercial building. Ideal for a mall, supermarket, offices or gas station.

Продажба
120 000 € 94 €/m²
  • Обектен код 65362
  • Квадратура 1270 m²
  • Разстояние до морето 3600 m
Продажба
63 000 € 50 €/m²
  • Обектен код 64281
  • Квадратура 1236 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
78 000 € 155 €/m²
  • Обектен код 65261
  • Квадратура 503 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
215 000 € 268 €/m²
  • Обектен код 65280
  • Квадратура 800 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
199 000 € 189 €/m²
  • Обектен код 65914
  • Квадратура 1052 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
55 000 € 75 €/m²
  • Обектен код 63352
  • Квадратура 730 m²
  • Разстояние до морето 5150 m
Продажба
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Обектен код 63904
  • Квадратура 24000 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
2 953 000 € 30 €/m²
  • Обектен код 64250
  • Квадратура 96000 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
449 000 € 271 €/m²
  • Обектен код 65403
  • Квадратура 1654 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
60 000 € 60 €/m²
  • Обектен код 63360
  • Квадратура 993 m²
  • Разстояние до морето 5150 m

Абонамент за бюлетин