267 000 €
2427 €/m²
Property 43070 photo 1
Property 43070 photo 2
Property 43070 photo 3
Property 43070 photo 4
Property 43070 photo 5
Property 43070 photo 6
Property 43070 photo 7
Property 43070 photo 8
Property 43070 photo 9
Property 43070 photo 10
Property 43070 photo 11
Property 43070 photo 12
Property 43070 photo 13
Property 43070 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 110 кв.м на Крит. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
275 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 42772
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
267 000 € 2427 €/m²
  • Обектен код 43070
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 49458
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 230 000 € 4181 €/m²
  • Обектен код 50347
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
349 000 € 1179 €/m²
  • Обектен код 52535
  • Квадратура 296 m²
  • Разстояние до морето 6900 m
Продажба
320 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 56672
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • Обектен код 57028
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 267 000 € 1405 €/m²
  • Обектен код 57191
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1117 €/m²
  • Обектен код 61234
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
300 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 61785
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин