Продажба - Вила 168 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
Цена от 625 000 €
3720 €/m²
Property 45313 photo 1
Property 45313 photo 2
Property 45313 photo 3
Property 45313 photo 4
Property 45313 photo 5
Property 45313 photo 6
Property 45313 photo 7
Property 45313 photo 8
Property 45313 photo 9
Property 45313 photo 10
Property 45313 photo 11
Property 45313 photo 12
  • Обектен код 45313
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 168 m²
  • Площ на участък 499 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 168 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 52359
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 34149
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин