1 000 000 €
1577 €/m²
Property 45698 photo 1
Property 45698 photo 2
Property 45698 photo 3
Property 45698 photo 4
Property 45698 photo 5
Property 45698 photo 6
Property 45698 photo 7
Property 45698 photo 8
Property 45698 photo 9
Property 45698 photo 10
Property 45698 photo 11
Property 45698 photo 12
Property 45698 photo 13
Property 45698 photo 14
Property 45698 photo 15
Property 45698 photo 16
Property 45698 photo 17
Property 45698 photo 18
Property 45698 photo 19

Details

  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 93 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Access for people with special needs
  • Сателитна телевизия

Описание

Предлагаме за продажба хотел с площ 634 кв.м на Крит. Xотелът има 1-ниво. хотелът е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

For sale complex of apartments in a touristic area east of Ierapetra! The complex has a total covered area of 634sq. meters built in a plot of 1100sq. meters. It consists of:

  • 9 apartments of 46sq. meters that can accommodate 3 and 4 guests
  • 4 apartments of 37 sq. meters that can accommodate 2 guests
  • 2 maisonettes of 36 sq. meters that can accommodate 2 guests

In the communal area you can find a big swimming pool 13m X 9m, pool bar, sitting area and gardens. The complex also has 4 storage rooms, washing machines for linen and solar panels and boilers for hot water. It is very close to the long beach Koutsounari, close to Ierapetra city and Makry Gialos, a few meters away from super markets, bus stop, cafeterias and tavernas. A very smart investement in the tourism niche!

Продажба
1 100 000 € 853 000 € 609 €/m²
  • Обектен код 23755
  • Квадратура 1400 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
945 000 € 2076 €/m²
  • Обектен код 34179
  • Квадратура 455 m²
  • Брой стаи 18
Инвестиции Продажба
1 200 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 44764
  • Квадратура 750 m²
  • Брой стаи 19
Продажба
1 000 000 € 1577 €/m²
  • Обектен код 45698
  • Квадратура 634 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
999 000 € 2270 €/m²
  • Обектен код 47189
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
900 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 49463
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 050 000 € 2625 €/m²
  • Обектен код 50609
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 400 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 50826
  • Квадратура 1000 m²
  • Брой стаи 24
Продажба
1 330 000 € 1 230 000 € 3494 €/m²
  • Обектен код 51186
  • Квадратура 352 m²
  • Брой стаи 10
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 1760 €/m²
  • Обектен код 63000
  • Квадратура 625 m²
  • Брой стаи 12

Абонамент за бюлетин