Продажба - Парцел 8607 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 500 000 €
174 €/m²
Property 46532 photo 1
Property 46532 photo 2
  • Обектен код 46532
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 8607 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Коефициент на сграда: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Продава се Парцел с площ 8607 кв.м. В Лимассоле С възможност за строеж до 3443 кв.м.

Продажба
1 500 000 € 320 €/m²
  • Обектен код 32366
  • Квадратура 4683 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 700 000 € 36 €/m²
  • Обектен код 42866
  • Квадратура 46824 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 475 000 € 88 €/m²
  • Обектен код 25601
  • Квадратура 16639 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 500 000 € 172 €/m²
  • Обектен код 42045
  • Квадратура 8696 m²
  • Разстояние до морето 30 m
Продажба
1 300 000 € 242 €/m²
  • Обектен код 41647
  • Квадратура 5352 m²
  • Разстояние до морето 5 m

Абонамент за бюлетин