Продават
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65568
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65596
  • Квадратура 31 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65630
  • Квадратура 83 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Препоръчваме Наем
от 550 € /на месец 9 €/m²
  • Обектен код 65671
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Наем
от 2 300 € /на месец 17 €/m²
  • Обектен код 65680
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Наем
от 440 € /на месец 14 €/m²
  • Обектен код 65692
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин