Property 4740 photo 1
Property 4740 photo 2
Property 4740 photo 3
Property 4740 photo 4
Property 4740 photo 5
Property 4740 photo 6
Property 4740 photo 7
Property 4740 photo 8
Property 4740 photo 9
Property 4740 photo 10
Property 4740 photo 11
Property 4740 photo 12
Property 4740 photo 13
Property 4740 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Камина
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 150 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, барбекю, гараж, отопление.

Продажба
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Обектен код 4335
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
367 500 € 1775 €/m²
  • Обектен код 4437
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Обектен код 8168
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10433
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 11342
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
368 000 € 2044 €/m²
  • Обектен код 12966
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
347 000 € 611 €/m²
  • Обектен код 13337
  • Квадратура 567 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 19051
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 1919 €/m²
  • Обектен код 22184
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин