Продажба - Вила 346 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
1 300 000 €
3757 €/m²
Property 48890 photo 1
Property 48890 photo 2
Property 48890 photo 3
  • Обектен код 48890
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 346 m²
  • Площ на участък 465 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 346 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36898
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • Обектен код 41720
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 49712
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Обектен код 52372
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 45194
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Обектен код 45520
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Обектен код 42409
  • Квадратура 249 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 49574
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин