Продажба - Апартамент 200 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център Ано Патисия
360 000 €
1800 €/m²
Property 49270 photo 1
Property 49270 photo 2
Property 49270 photo 3
Property 49270 photo 4
Property 49270 photo 5
Property 49270 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 200 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, 2 холове, една кухня, 2 бани, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 62551
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3614 €/m²
  • Обектен код 59801
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин