Продажба - Апартамент 95 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
275 000 €
2895 €/m²
Property 49671 photo 1
Property 49671 photo 2
Property 49671 photo 3
Property 49671 photo 4
Property 49671 photo 5
Property 49671 photo 6
Property 49671 photo 7
Property 49671 photo 8
Property 49671 photo 9
Property 49671 photo 10
Property 49671 photo 11
Property 49671 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
253 800 € 4880 €/m²
  • Обектен код 40285
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин