Продажба - Апартамент 168 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
272 950 €
1625 €/m²
Property 52038 photo 1
Property 52038 photo 2
Property 52038 photo 3
Property 52038 photo 4
Property 52038 photo 5
Property 52038 photo 6
Property 52038 photo 7
  • Обектен код 52038
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин