2 666 000 € 2 500 000 €
3639 €/m²
Property 49848 photo 1
Property 49848 photo 2
Property 49848 photo 3
Property 49848 photo 4
Property 49848 photo 5
Property 49848 photo 6
Property 49848 photo 7
Property 49848 photo 8
Property 49848 photo 9
Property 49848 photo 10
Property 49848 photo 11
Property 49848 photo 12
Property 49848 photo 13
Property 49848 photo 14
Property 49848 photo 15
Property 49848 photo 16
Property 49848 photo 17
Property 49848 photo 18
Property 49848 photo 19
Property 49848 photo 20
Property 49848 photo 21
Property 49848 photo 22
Property 49848 photo 23
Property 49848 photo 24
Property 49848 photo 25
Property 49848 photo 26
Property 49848 photo 27
Property 49848 photo 28
Property 49848 photo 29
Property 49848 photo 30
Property 49848 photo 31
Property 49848 photo 32

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 9800 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 16 km

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 687 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол, една кухня, една трапезария, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 тоалетни, едно джакузи. Loft и се състои от една спалня, хол, една тоалетна, един офис. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Обектен код 62543
  • Квадратура 650 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 000 000 € 2 620 000 € 8733 €/m²
  • Обектен код 16885
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 15162
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Обектен код 54602
  • Квадратура 406 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Обектен код 56466
  • Квадратура 379 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Продажба
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Обектен код 63365
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
3 200 000 € 3 199 000 € 6954 €/m²
  • Обектен код 33514
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 33063
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Обектен код 64619
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин