Запазени
440 000 €
5057 €/m²
Property 51852 photo 1
Property 51852 photo 2
Property 51852 photo 3
Property 51852 photo 4
Property 51852 photo 5
Property 51852 photo 6
Property 51852 photo 7
Property 51852 photo 8
Property 51852 photo 9
Property 51852 photo 10
Property 51852 photo 11
Property 51852 photo 12
Property 51852 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Имотът е резервиран!

Продажба
360 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 62111
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 000 € 4742 €/m²
  • Обектен код 58961
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
411 000 € 4670 €/m²
  • Обектен код 58959
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин