Продажба - Парцел 500 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини
215 000 €
430 €/m²
Property 52610 photo 1
Property 52610 photo 2
Property 52610 photo 3
Property 52610 photo 4
Property 52610 photo 5
Property 52610 photo 6

Details

  • Брой стаи: 2
  • Коефициент на сграда: 1,2
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • Склад

Описание

Продава се Парцел с площ 500 кв.м. на Олимпийската РивиераТя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 410 кв.м.

Продажба
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Обектен код 13597
  • Квадратура 2225 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
315 000 € 220 €/m²
  • Обектен код 6633
  • Квадратура 1428 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
200 000 € 25 €/m²
  • Обектен код 59215
  • Квадратура 8000 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
215 000 € 53 €/m²
  • Обектен код 32012
  • Квадратура 4000 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
180 000 € 200 €/m²
  • Обектен код 6455
  • Квадратура 900 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
220 000 € 43 €/m²
  • Обектен код 43616
  • Квадратура 5062 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
300 000 € 263 €/m²
  • Обектен код 7535
  • Квадратура 1140 m²
  • Разстояние до морето 7500 m
Продажба
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Обектен код 10702
  • Квадратура 6100 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
250 000 € 62 €/m²
  • Обектен код 10292
  • Квадратура 4000 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
220 000 € 293 €/m²
  • Обектен код 6452
  • Квадратура 750 m²
  • Разстояние до морето 8000 m

Абонамент за бюлетин