288 000 €
66 €/m²
Property 52613 photo 1
Property 52613 photo 2
Property 52613 photo 3
Property 52613 photo 4

Details

  • Брой стаи: 2
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до край. град: 1 km

Услуги

  • Склад

Описание

Продава се ограден Парцел с площ 4300 кв.м. на КритИзвън плана на града е. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 186 кв.м. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората.

Продажба
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 46861
  • Квадратура 28576 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Обектен код 56284
  • Квадратура 6800 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
235 000 € 44 €/m²
  • Обектен код 52112
  • Квадратура 5321 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
350 000 € 116 €/m²
  • Обектен код 56280
  • Квадратура 3000 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
240 000 € 30 €/m²
  • Обектен код 51072
  • Квадратура 7800 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
350 000 € 60 €/m²
  • Обектен код 60247
  • Квадратура 5826 m²
  • Разстояние до морето 846 m
Продажба
309 000 € 147 €/m²
  • Обектен код 56430
  • Квадратура 2100 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
330 000 € 60 €/m²
  • Обектен код 36445
  • Квадратура 5500 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Обектен код 45663
  • Квадратура 16000 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
250 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 50671
  • Квадратура 2000 m²
  • Разстояние до морето 2400 m

Абонамент за бюлетин