Продажба - Къща 118 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Сани
550 000 €
4661 €/m²
Property 5285 photo 1
Property 5285 photo 2
Property 5285 photo 3
Property 5285 photo 4
Property 5285 photo 5
Property 5285 photo 6
Property 5285 photo 7
Property 5285 photo 8
Property 5285 photo 9
Property 5285 photo 10
Property 5285 photo 11
Property 5285 photo 12
Property 5285 photo 13
Property 5285 photo 14
Property 5285 photo 15
Property 5285 photo 16
Property 5285 photo 17
Property 5285 photo 18

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 58 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 118 кв.м в Касандра (Халкидики). Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, райграс, барбекю, складово помещение.

Продажба
750 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 2383
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин