Property 52964 photo 1
Property 52964 photo 2
Property 52964 photo 3
Property 52964 photo 4
Property 52964 photo 5
Property 52964 photo 6
Property 52964 photo 7
Property 52964 photo 8
Property 52964 photo 9
Property 52964 photo 10
Property 52964 photo 11
Property 52964 photo 12
Property 52964 photo 13
Property 52964 photo 14
Property 52964 photo 15

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 72 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 101 кв.м на Крит. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Подобни обекти

Наем
от 180 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 54673
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65411
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65279
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 60634
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин