230 000 €
1933 €/m²
Property 56050 photo 1
Property 56050 photo 2
Property 56050 photo 3
Property 56050 photo 4
Property 56050 photo 5
Property 56050 photo 6
Property 56050 photo 7
Property 56050 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 119 кв.м на Олимпийската Ривиера. Къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
250 000 € 555 €/m²
  • Обектен код 5733
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1700 m

Абонамент за бюлетин