По запитване
Property 56708 photo 1
Property 56708 photo 2
Property 56708 photo 3
Property 56708 photo 4
Property 56708 photo 5
Property 56708 photo 6
Property 56708 photo 7
Property 56708 photo 8
Property 56708 photo 9
Property 56708 photo 10
Property 56708 photo 11
Property 56708 photo 12
Property 56708 photo 13
Property 56708 photo 14

Details

  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 120 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от 2 спални. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: градина.

Продажба
90 000 € 927 €/m²
  • Обектен код 41731
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 55900
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 61297
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
50 000 € 35 000 € 636 €/m²
  • Обектен код 34392
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
20 000 € 384 €/m²
  • Обектен код 44845
  • Квадратура 52 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
240 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 46653
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
600 000 € 2068 €/m²
  • Обектен код 38919
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 650 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 47199
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 2400 m
Продажба
2 700 000 € 13170 €/m²
  • Обектен код 45029
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Обектен код 62026
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 6000 m

Абонамент за бюлетин