Продажба - Парцел 164904 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
510 000 €
3 €/m²
Property 57589 photo 1
Property 57589 photo 2
Property 57589 photo 3

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 164904 кв.м. В Ларнаке

Продажба
414 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23385
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
740 000 € 70 €/m²
  • Обектен код 38723
  • Квадратура 10554 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
750 000 € 115 €/m²
  • Обектен код 23781
  • Квадратура 6500 m²
  • Разстояние до морето 3700 m
Продажба
715 000 € 106 €/m²
  • Обектен код 42294
  • Квадратура 6689 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
750 000 € 143 €/m²
  • Обектен код 28896
  • Квадратура 5217 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
650 000 € 80 €/m²
  • Обектен код 44450
  • Квадратура 8027 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
600 000 € 49 €/m²
  • Обектен код 35208
  • Квадратура 12041 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин