Продажба - Апартамент 86 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Калитея Цицифицира
215 000 €
2500 €/m²
Property 57843 photo 1
Property 57843 photo 2
Property 57843 photo 3
Property 57843 photo 4
Property 57843 photo 5
Property 57843 photo 6
Property 57843 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
290 000 € 3118 €/m²
  • Обектен код 35167
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 36888
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2912 €/m²
  • Обектен код 38027
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
305 000 € 2033 €/m²
  • Обектен код 38066
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1306 €/m²
  • Обектен код 38084
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2608 €/m²
  • Обектен код 42575
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2253 €/m²
  • Обектен код 42667
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 42737
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 42738
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 3620 €/m²
  • Обектен код 46693
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин