Продажба - Парцел 32108 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
85 000 €
2 €/m²
Property 58899 photo 1
Property 58899 photo 2
Property 58899 photo 3

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 32108 кв.м. В Ларнаке

Продажба
95 000 € 21 €/m²
  • Обектен код 44932
  • Квадратура 4348 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
75 000 € 5 €/m²
  • Обектен код 61709
  • Квадратура 14138 m²
Продажба
105 000 € 83 €/m²
  • Обектен код 52273
  • Квадратура 1264 m²
Продажба
73 000 € 54 €/m²
  • Обектен код 32372
  • Квадратура 1345 m²
  • Разстояние до морето 26000 m
Продажба
78 000 € 137 €/m²
  • Обектен код 32369
  • Квадратура 567 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
125 000 € 415 €/m²
  • Обектен код 25193
  • Квадратура 301 m²
  • Разстояние до морето 2400 m
Продажба
70 000 € 5 €/m²
  • Обектен код 58728
  • Квадратура 12339 m²

Абонамент за бюлетин