275 000 €
1528 €/m²
Property 59110 photo 1
Property 59110 photo 2
Property 59110 photo 3
Property 59110 photo 4
Property 59110 photo 5
Property 59110 photo 6
Property 59110 photo 7
Property 59110 photo 8
Property 59110 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2006
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 180 кв.м на Олимпийската Ривиера. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, гараж, отопление, складово помещение.