175 000 €
293 €/m²
Property 59367 photo 1
Property 59367 photo 2
Property 59367 photo 3
Property 59367 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 597 кв.м. В Никосии

Продажба
160 000 € 23 €/m²
  • Обектен код 52691
  • Квадратура 6820 m²
Продажба
163 000 € 74 €/m²
  • Обектен код 32374
  • Квадратура 2183 m²
  • Разстояние до морето 25500 m
Продажба
200 000 € 16 €/m²
  • Обектен код 37445
  • Квадратура 12000 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
250 000 € 420 €/m²
  • Обектен код 39908
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
190 000 € 61 €/m²
  • Обектен код 61330
  • Квадратура 3101 m²
Продажба
180 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 57542
  • Квадратура 10034 m²
Продажба
202 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 25735
  • Квадратура 11706 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
250 000 € 478 €/m²
  • Обектен код 39901
  • Квадратура 523 m²
  • Разстояние до морето 400 m

Абонамент за бюлетин