Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 160 кв.м на Крит. сутерен и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто.

Продажба
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 5957
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • Обектен код 23718
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Обектен код 30592
  • Квадратура 378 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • Обектен код 33020
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 33215
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 38928
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Обектен код 40248
  • Квадратура 372 m²
  • Разстояние до морето 160 m
Продажба
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Обектен код 50139
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 64988
  • Квадратура 480 m²
  • Разстояние до морето 317 m

Абонамент за бюлетин