820 000 €
3661 €/m²
Property 60216 photo 1
Property 60216 photo 2
Property 60216 photo 3
Property 60216 photo 4
Property 60216 photo 5
Property 60216 photo 6
Property 60216 photo 7
Property 60216 photo 8
Property 60216 photo 9
Property 60216 photo 10
Property 60216 photo 11
Property 60216 photo 12
Property 60216 photo 13
Property 60216 photo 14
Property 60216 photo 15
Property 60216 photo 16
Property 60216 photo 17
Property 60216 photo 18
Property 60216 photo 19
Property 60216 photo 20
Property 60216 photo 21
Property 60216 photo 22
Property 60216 photo 23
Property 60216 photo 24
Property 60216 photo 25
Property 60216 photo 26
Property 60216 photo 27
Property 60216 photo 28
Property 60216 photo 29
Property 60216 photo 30
Property 60216 photo 31
Property 60216 photo 32
Property 60216 photo 33
Property 60216 photo 34
Property 60216 photo 35

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 224 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина.

Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 55900
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5120 €/m²
  • Обектен код 61220
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
980 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 19457
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 59766
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 33717
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 24926
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
950 000 € 3454 €/m²
  • Обектен код 21564
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
750 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 30368
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 3719
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
855 000 € 3120 €/m²
  • Обектен код 23339
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин