440 000 €
4731 €/m²
Property 61420 photo 1
Property 61420 photo 2
Property 61420 photo 3
Property 61420 photo 4
Property 61420 photo 5

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2028
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 93 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61616
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 6074 €/m²
  • Обектен код 61621
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4235 €/m²
  • Обектен код 62663
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m

Абонамент за бюлетин