Property 61490 photo 1
Property 61490 photo 2
Property 61490 photo 3
Property 61490 photo 4
Property 61490 photo 5
Property 61490 photo 6
Property 61490 photo 7
Property 61490 photo 8
Property 61490 photo 9

Details

  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 62 km

Описание

Продава се Парцел с площ 344 кв.м. на КритТя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 275 кв.м. Имотът предлага красива гледка към планината.

For sale 2 adjacent building plots, located in Agios Nikolaos, very close to the city center and organized beaches. The plots are at the top of a hill with unobstructed view to the mountain and the city. There is access from a main road while the electricity, water and phone/internet line, are available.

-Plot A is 349sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 279sq.m + basement and attic.

-Plot B is 344sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 275sq.m + basement and attic.

The price of each plot is €160,000

DIstances:

-10 minutes walking to the closest beach

-16 minutes walking to the city center

-50 minutes drive from Heraklion airport

Продажба
220 000 € 37 €/m²
  • Обектен код 60862
  • Квадратура 5844 m²
  • Разстояние до морето 740 m
Продажба
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Обектен код 46215
  • Квадратура 2500 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
210 000 € 161 €/m²
  • Обектен код 42952
  • Квадратура 1300 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
160 000 € 213 €/m²
  • Обектен код 62271
  • Квадратура 748 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
195 000 € 21 €/m²
  • Обектен код 50406
  • Квадратура 9068 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
130 000 € 255 €/m²
  • Обектен код 65724
  • Квадратура 508 m²
  • Разстояние до морето 2800 m
Продажба
200 000 € 35 €/m²
  • Обектен код 51006
  • Квадратура 5600 m²
  • Разстояние до морето 480 m
Продажба
145 000 € 103 €/m²
  • Обектен код 56611
  • Квадратура 1400 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
139 000 € 139 €/m²
  • Обектен код 63268
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
150 000 € 73 €/m²
  • Обектен код 63359
  • Квадратура 2049 m²
  • Разстояние до морето 360 m

Абонамент за бюлетин