960 000 €
6400 €/m²
Property 61626 photo 1
Property 61626 photo 2
Property 61626 photo 3
Property 61626 photo 4
Property 61626 photo 5
Property 61626 photo 6
Property 61626 photo 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 150 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от хол с кухня. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 38467
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 4300 m
Продажба
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 33634
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Обектен код 57927
  • Квадратура 290 m²
  • Разстояние до морето 550 m
Изключителен Продажба
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 62907
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Обектен код 40138
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Обектен код 54752
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Обектен код 65672
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин